O nas

 

ZIELONA PRACOWNIA

 

Niewielka rodzinna manufaktura powstała z potrzeby serca, z zamiłowania do tego co naturalne, świadome, bezpieczne. Nasza praca to czyste rzemiosło. Wszystkie kosmetyki tworzymy ręcznie według naszych stałych, autorskich receptur, tylko z wysokiej jakości naturalnych składników. Spełniając przy tym wszelkie wymogi prawne co do ich wytwarzania i sprzedaży na terenie Unii Europejskiej. Każdy kosmetyk posiada Raport Oceny Bezpieczeństwa Kosmetyków i jest zarejestrowany w europejskiej bazie CPNP. 

 

WIĘCEJ O NAS

 

Siostra i Brat.

Siostra w gorącej wodzie kąpana nauczycielka języka angielskiego.

Brat bardziej opanowany inżynier ochrony środowiska.

Ale ten sam zachwyt słoneczkiem i ciągła chęć nieustannej kreacji, ta sama pasja do tego co naturalne. Summa summarum podobna świadomość tworzy naszą rzeczywistość. A, że chwila mocy jest TERAZ :) tak o to właśnie postanowiliśmy wyjść ze strefy komfortu, działać, tworzyć, kreować i dzielić się ze Światem.

 

DLACZEGO ZIELONA?

 

Bo zielony to WOLNOŚĆ, harmonia i szczęście, energia i nadzieja. To cisza, równowaga, wzrastanie i spokój Duszy, a do tego ulubiony kolor naszego Taty :) Symbol życia i tego co Ziemia dała czyli cała kwintesencja zieleni-roślinność obdarowująca nas swoimi dobrami. Jednym z takich dóbr jest KONOPIA WŁÓKNISTA, którą uwielbiamy i będziemy o niej często pisać, a także dzielić się doświadczeniami z naszej własnej legalnej :) uprawy, ażeby ją odczarować, odkłamać i poszerzać świadomość o tej świętej roślinie. Oczywiście każda informacja w oparciu o rzetelne źródła. 

 

Wspiera nas Łąka i Las :) i dobra Intencja. 

Słuchaj. Obserwuj. Oddychaj. Bądź.

Zawsze z poziomu serca.

ZP

 

Nowości
Świąteczny Drewniany Box
Świąteczny Drewniany Box
99,00 zł
szt.
Świąteczny Duży Box
Świąteczny Duży Box
65,00 zł
szt.
Świąteczny Mały Box
Świąteczny Mały Box
30,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl